بسیج ,هفته ,اسلامی ,کاراته ,جمهوری ,هفته بسیج ,اسلامی ایران ,جمهوری اسلامی ,بسیج مبارک ,شوتوکان کاراته ,جمهوری اسلامی ایران

نماینده انجمن سبک شوتوکان کاراته دو ایران در هرمزگان جناب آقای حمید نیکزاده نخلی با گرامی داشت هفته بسیج در اولین روزهای پاییز سبک ابراز  خوشحالی نمود که شروع کار سبک با چنین مراسم با ارزشی آغاز گردیده است. ایشان در ابتدا هفته بسیج را با متن :
سلام و صلوات بر روح پر فتوح امام خمینی(ره) بنیانگذار نهاد فداکاری و ایثار و سلام و درود بر روح شهدای جاویدان که با خون خود نهال نورس انقلاب را آبیاری کردند و عزت و سربلندی جمهوری اسلامی ایران را در صحنه های بین المللی و در گذر زمان ماندگار کردند.

بسیجیان ارجمند فرا رسیدن پنجم آذرماه سالروز تشکیل بسیج مستضعفان، پاک ترین نهاد جمهوری اسلامی ایران را تبریک و تهنیت عرض می کنم.
به تمامی بسیجیان جمهوری اسلامی ایران تبریک عرض نمودند و تاکید نمودند که باید راه این عزیزان را گرامی داریم و با اهداف ارزشمند اسلامی  و دید بسیجی برای پیشبرد اهداف جامعه و بخصوص خانواده کاراته گام برداشت .
 
هفته بسیج مبارک
روابط عمومی سبک شوتوکان کاراته دو ایران - هرمزگان
منبع اصلی مطلب : شوتوکان کاراته بندرعباس
برچسب ها : بسیج ,هفته ,اسلامی ,کاراته ,جمهوری ,هفته بسیج ,اسلامی ایران ,جمهوری اسلامی ,بسیج مبارک ,شوتوکان کاراته ,جمهوری اسلامی ایران
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

آینا گروه : هفته بسیج مبارک